Swimmers

5915
Koncentrované krystalky odstraňují nánosy minerálů, které způsobují mdlé, poškozené vlasy a nechtěnou změnu tónu barvy. Po použití vlasy získávají zpět přirozený lesk, hladkost a zdraví.

Balení: Obsahuje 12 x 5 gramů


  • Momentálně nedostupné
590 Kč
Kategorie: Wellness sáčky
 

Koncentrované krystalky odstraňují nánosy minerálů, které způsobují mdlé, poškozené vlasy a nechtěnou změnu tónu barvy. Po použití vlasy získávají zpět přirozený lesk, hladkost a zdraví.  

  • Dramaticky zlepšuje vzhled a pocit z vlasů, a to nezávisle na tom, jak často se vlasy dostávají do styku s vodou (slanou nebo chlorovanou).

  • Přirozeně odstraňuje minerály a jiné škodlivé nánosy z bazénů nebo moře, které způsobují poškození vlasů a změnu jejich tónu.

  • Pomáhá předcházet poničení a lámavosti vlasů.

  • Předchází nechtěnému zelenému tónu ve vlasech, způsobenému nánosy mědi.

  • Uklidňuje suchou a podrážděnou pokožku hlavy.

  • Obnovuje přirozený lesk a hladkost vlasů. 

 

Použití:

Důkladně umyjte vlasy šamponem a opláchněte. Obsah sáčku vysypte do ruky, promněte mezi dlaněmi a přidejte 30 ml vody, aby se rozpustili krystaly. Aplikujte do vlasů a promačkejte. Nechte působit 5 minut a opláchněte. Aplikujte Malibu C kondicionér, nebo v případě poškozených vlasů aplikujte Malibu C Miracle Repair péči. Pokud provádíte ošetření před jakoukoliv chemickou službou, použijte kondicionér až po chemické službě.

Poznámka:  Tento produkt není vhodný k ošetřovaní bílých vlasů bez pigmentu. Pro odstranění velkého nánosu minerálu/chloru doporučujeme  Malibu C Crystal Gel službu v salonu.

Balení: Obsahuje 12 x 5 gramů

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Malibu C Swimmers 2.8.2017 14:23
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak často a nebo po jaké době, je možná další aplikace po první aplikaci pytlíčku Swimmers..??.. klientka má zelené tóny v koncích po henně a díky Swimmers, jsme částečně na určitých místech zelené tóny odstranili. Jen nevím, zda je možné Swimmers aplikovat ještě následně a nebo počkat s odstupem týden?? Klientka má hodně jemné vlásky a příroda ji zrovna také neobdařila hustými vlasy. Předem děkuji za Vaši odpověď. Hezký den. Jitule
Odpovědět